Najava: Predstavljanje Gromova u emisiji „Branitelji danas“ Z1 Televizije

Povodom 22. obljetnice osnivanja 2. gardijske brigade „Gromovi“, u četvrtak 16. svibnja u 18,00 sati možete pogledati emisiju o braniteljskoj populaciji Z1 Televizije „Branitelji danas“. Emisija se realizira u živo, a 2. gardijsku brigadu u Domovinskom ratu, kao i Udrugu ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ predstavit će brigadni general Drago Matanović,jedan od ratnih zapovjednika Brigade i umirovljeni brigadir Mile Krišto, jedan od ratnih načelnika stožera Brigade i predsjednik URV 2. gbr Gromovi.

Emisija „Branitelji danas“ Z1 Televizije od nedavno se prikazuje i postigla je već veliku gledanost. Polusatna emisija „Branitelji danas“ redovito se prikazuje svakog četvrtka u 18 sati. Projekt emisije pokrenula je Zajednica udruga HVIDR-a Grada Zagreba uz potporu Grada Zagreba i njegovog Odjela za branitelje kao glavnog koordinatora. Sa svrhom uključivanja i aktivnog sudjelovanja svih zainteresiranih udruga osnovan je Uređivački kolegij (savjet) emisije u kojemu sudjeluju predstavnici zainteresiranih udruga, a u kojemu sudjeluje i predstavnik URV 2. gbr „Gromovi“.

O svakoj budućoj emisiji u kojoj će biti predstavljena 2. gardijska brigada „Gromovi“ ili njeni ratni veterani branitelji  bit ćete obaviješteni putem Mrežne stranice Udruge 2. gardijske brigade „Gromovi“.