NAJAVA DOGAĐANJA!!!

Veterani Gromova, u narednom periodu dolaze nam obilježbe u kojima će udruga sudjelovati. Pozivamo sve Vas veterane Gromova, obitelji poginulih sve prijatelje i simpatizere  da se uključite u nadolazeće obilježbe.

1. 1.      Obilježavanje 24. obljetnice početka oružanog otpora srpskom agresoru u Domovinskom ratu

U petak 26. lipnja 2015.g. u organizaciji MUP-a Policijske uprave sisačko-moslavačke županije održat će obilježavanje 24. obljetnice početka oružanog otpora srpskom agresoru u Domovinskom ratu po sljedećem protokolu:

mjesto

09:30 polaganje vijenaca na grob poginulog hrvatskog policajca Tomislava Roma groblje – Gornji Viduševac (kod Gline)

10:15 h okupljanje uzvanika – doček sudionika 10. memorijalne utrke „Tomislav Rom“

ispred zgrade PP Glina
10:30 h polaganje vijenaca i paljenje svijeća za sve poginule hrvatske branitelje središnji križ – Trg bana J. Jelačića (nasuprot parka)  – Glina

10:00 h Sveta Misa za poginule hrvatske branitelje crkva Sv. Ivana Nepomuka Glina

12:15 h svečani program obilježbe Hrvatski dom – Glina

Više informacija oko ove obilježbe možete dobiti od predsjednika podružnice Sisačko-moslavačke županije gospodina Nenada Bužanića  na broj mobitela: 099/43 11 355.

1. 2.      Obilježavanje Dana branitelja zagrebačke županije 27.6.201.g.

U subotu 27. lipnja 2015.g. u organizaciji Zagrebačke županije održat će obilježavanje Dana branitelja zagrebačke županije po sljedećem protokolu:

mjesto

09:00 h Odavanje počasti poginulim hrvatskim braniteljima polaganjem vijenaca i                  bijelih ruža u rijeku Kupu

Općina Pokupsko most na rijeci Kupi
11:00 h Centralna svečanost obilježbe Dana hrvatskih branitelja zagrebačke županije perivoj dvorca Erdödy u Jastrebarskom

11:45 h Sveta Misa za sve poginule hrvatske branitelje crkva Sv. Nikole biskupa Jastrebarsko

12:30 h Zajednički objed i druženje uz glazbu perivoj dvorca Erdödy u Jastrebarskom

Više informacija oko ove obilježbe možete dobiti od tajnika Zagrebačke podružnice gospodina Željka Makeka na broj mobitela: 091/20 03 517.

1. 3.      Memorijalni malonogometni turnir „Darko i Mirko“

U subotu 27. lipnja 2015.g. u organizaciji Zavičajnog kluba Slankamenaca a u znak sjećanja na poginulog Groma Darka Habenšusa i Tigra Mirka Peića u Gradini kod Virovitice  održat će Memorijalni malonogometni turnir po  sljedećem protokolu:

mjesto

09:30 h Polaganje vijenaca i paljenje svijeća u spomen na poginule hrvatske branitelje Gradina – mjesno Groblje kod križa

10:00 h Sveta Misa za poginule hrvatske branitelje Gradina – crkva Sv. Ilije Proroka

11:00 h Memorijalni malonogometni turnir                        „Darko i Mirko“ Gradina – školska sportska dvorana

Više informacija oko ove aktivnosti  možete dobiti od potpredsjednika udruge gospodina Slavka Franca  na broj mobitela: 098/93 39 830.

U iščekivanju Vašeg dolaska, srdačno vas pozdravljamo.