Gromovi na natjecanju u streljaštvu osvojili treće mjesto

Hrvatski časnički zbor Grada Karlovca organizirao je natjecanje u steljaštvu za Karlovačku županiju. Natjecanje je održano  21. rujna 2013. godine na strelištu OS RH „Jamadol“ u Karlovcu u disciplinama; 25 m samokres 9mm i 100 m jurišna puška AK 47 .

Uz domaćina Hrvatski časnički zbor Grada Karlovca natjecalo  se 15  momčadi iz braniteljskih udruga: HČZ Grada Ozalja, HČZ Grada Duge Rese, Udruga ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“ PKŽ, Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnica Karlovačke županije i Udruga pripadnika 6.trd Karlovac 202.trbr PZO HV.

Svi članovi momčadi  URV 2. gbr „Gromovi“ PKŽ pokazali su vrlo dobre rezultate i osvojili su treće mjesto u ciljanju iz samokresa 9mm. Za momčad Gromova ciljali su članovi Ivica Batarilović, Romano Neralić, Frank Salaković i Ivica Sudarić.

Rezultati (momčadski):

–          100 m, jurišna puška AK-47