Čestitka predsjednika URV 2. gbr Gromovi

Dragi prijatelji, poštovani članovi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“, poštovani članovi obitelji poginulih Gromova, ratni veterani 2. gardijske brigade „Gromovi“, pripadnici 2. mb Gromovi i čitatelji mrežne stranice URV 2. gbr Gromovi, sretan Vam Uskrs!

Uskrs je svetkovina nade, izvor radosti i života, pobjede dobra nad zlim, pobjede života nad smrću. Uskrs je sva punina naše vjere.

Uskrsna radost je i poticaj da se i dalje zauzimamo za dobro svojih bližnjih i svoje Domovine. Ona je poticaj za međusobnu povezanost u nastojanjima činjena dobrih djela.

U uskrsno vrijeme posebno se prisjećamo naših poginulih, nestalih i umrlih Gromova. Oni su poput Krista, sebe dali za druge. Sjetimo se njih i njihovih obitelji u našim molitvama.

Svima Vama dragi Gromovi, vašim obiteljima i  vašim najbližima u ime Upravnog odbora Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ i moje osobno, želim sretan i blagoslovljen Uskrs.

Predsjednik URV 2. gbr „Gromovi“

um. pukovnik Željko Ćubela